Voting Rules D8 (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Tag
ar: وسم

en: Date
ar: التاريخ

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Comment
ar: التعليق

en: Vote
ar: صوّت

en: Operator
ar: العامل

en: Function
ar: الوظيفة

en: equals
ar: يساوي

en: Entity
ar: الكيان

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: The unique ID of the user account.
ar: المعرف الوحيد (ID) لحساب المستخدم.

en: Data value
ar: قيمة المُعطى

en: is lower than
ar: هو أصغر من
