Voting Rules D8 (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Date
bs: Datum

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Comment
bs: Komentar

en: Vote
bs: Glas

en: Value type
bs: Tip vrijednosti
