Voting Rules D8 (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Date
ca: Data

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Comment
ca: Comentari

en: Vote
ca: Vota

en: Operator
ca: Operador

en: Function
ca: Funció

en: Rules
ca: Regles

en: Entity
ca: Entitat

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Value type
ca: Tipus de valor

en: The unique ID of the user account.
ca: L'ID únic del compte d'usuari.

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: The user ID.
ca: L'ID d'usuari.
