Voting Rules D8 (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Date
cy: Dyddiad

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Comment
cy: Sylw

en: Vote
cy: Pleidleisio

en: Operator
cy: Gweithredydd

en: Value type
cy: Math o werth
