Voting Rules D8 (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Date
sq: Data

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Comment
sq: Komenti

en: Vote
sq: Voto
