Voting Rules D8 (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Tag
az: Teq

en: Date
az: Tarix

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Node
az: Material

en: Comment
az: Şərh

en: Entity
az: Entiti

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Value type
az: Qiymət növü

en: The unique ID of the user account.
az: İstifadəçi hesabının unikal ID-si.
