Voting Rules D8 (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Tag
be: Тэма

en: Date
be: Дата

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Node
be: Вузел

en: Comment
be: Каментар

en: Vote
be: Голас

en: Function
be: Функцыя

en: Rules
be: Правілы

en: Entity
be: Сутнасць

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: The unique ID of the user account.
be: Унікальны ідэнтыфікатар рахунку карыстальніка.

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
