Voting Rules D8 (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Tag
hr: Oznaka

en: Date
hr: Datum

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Comment
hr: Komentar

en: Vote
hr: Glas

en: Function
hr: Funkcija

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: The unique ID of the user account.
hr: Jedinstveni ID korisničkog računa.
