Voting Rules D8 (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Date
pl: Data

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Node
pl: Węzeł

en: Comment
pl: Komentarz

en: Vote
pl: Głosuj

en: Function
pl: Funkcja

en: Rules
pl: Reguły

en: equals
pl: równe

en: Entity
pl: Encja

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Value type
pl: Typ wartości

en: Vote results
pl: Wyniki głosowania

en: The unique ID of the user account.
pl: Unikalne ID użytkownika konta.

en: Entity ID
pl: ID encji

en: The comparison operator.
pl: Operator porównania.

en: Data value
pl: Wartość danych

en: The value to compare the data with.
pl: Wartość do porównania z danymi.

en: is lower than
pl: jest mniejsze niż

en: is greather than
pl: jest większy niż

en: The value type.
pl: Typ wartości.

en: The user ID.
pl: Identyfikator użytkownika.

en: The user account.
pl: Konto użytkownika.

en: is lower than or equal to
pl: jest mniejsze lub równie

en: is greather than or equal to
pl: jest większe lub równe
