Voting Rules D8 (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Date
sr: Датум

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Comment
sr: Коментар

en: Entity type
sr: Тип ентитета
