Voting Rules D8 (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Date
ta: தேதி

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Node
ta: கணு

en: Comment
ta: கருத்து

en: Vote
ta: வாக்கு

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Entity
ta: உருப்படி

en: The unique ID of the user account.
ta: பயனர் அங்கத்துவ தனித்த ID.

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
