Voting Rules D8 (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Value
he: ערך

en: Tag
he: תגית

en: Date
he: תאריך

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Comment
he: תגובה

en: Vote
he: הצבע

en: Operator
he: אופרטור

en: Function
he: פונקציה

en: Rules
he: כללים

en: Entity
he: יישות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Value type
he: סוג ערך
