Voting Rules D8 (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Value
ne: मान

en: Date
ne: मिति

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Vote
ne: मतदान
