Voting Rules D8 (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Date
sl: Datum

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Comment
sl: Komentar

en: Vote
sl: 1 glas

en: Function
sl: Funkcija
