Voting Rules D8 (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Date
ur: تاریخ

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
