Voting Rules D8 (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Tag
hu: Címke

en: Date
hu: Dátum

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Node
hu: Tartalom

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Vote
hu: Szavazat

en: Voting API
hu: Szavazás API

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Function
hu: Függvény

en: Rules
hu: Szabályok

en: equals
hu: megegyezik

en: Entity
hu: Entitás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: The value of the vote.
hu: A szavazat értéke.

en: Value type
hu: Értéktípus

en: Vote results
hu: Szavazat eredmények

en: The unique ID of the user account.
hu: A felhasználói fiók egyedi azonosítója.

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: The comparison operator.
hu: Az összehasonlítás művelete.

en: Data value
hu: Adat

en: The value to compare the data with.
hu: Az érték, amellyel össze kell hasonlítani az adatot.

en: is lower than
hu: kisebb, mint

en: is greather than
hu: nagyobb, mint

en: The user ID.
hu: A felhasználói azonosító.
