Voting API (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Vote
bg: глас

en: Average
bg: Рейтинг

en: Count
bg: Брой

en: Authored by
bg: Написано от

en: Id
bg: Номер
