Voting API (8.x-3.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Vote
ne: मतदान

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Authored by
ne: लेखक

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
