Voting API (8.x-3.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Vote
nn: Stem

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
