Voting API (8.x-3.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Vote
kk: Дауыс беру

en: Count
kk: Саны

en: Authored by
kk: Автор
