Voting API (8.x-3.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: all
nl: alle

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Voting
nl: Stemmen

en: Vote
nl: Stemmen

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Count
nl: Aantal

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Id
nl: ID

en: Function
nl: Functie

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Vote tallying
nl: Stembalans opmaken

en: On high-traffic sites, administrators can use this setting to postpone the calculation of vote results.
nl: Op drukbezochte sites kunnen beheerders deze instelling gebruiken om het berekenen van de resultaten uit te stellen.

en: Tally results whenever a vote is cast
nl: Maak de balans op nadat een stem is uitgebracht

en: Tally results at cron-time
nl: Maak de balans op bij een cron run

en: About
nl: Over

en: Sum
nl: Som

en: Value type
nl: Waardetype

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Anonymous vote rollover
nl: Anonieme stem-rollover

en: The amount of time that must pass before two anonymous votes from the same computer are considered unique. Setting this to 'never' will eliminate most double-voting, but will make it impossible for multiple anonymous on the same computer (like internet cafe customers) from casting votes.
nl: De tijd die moet verstrijken voordat twee anonieme stemmen van dezelfde computer als uniek worden beschouwd. Dit op 'nooit' instellen zal de meeste dubbele stemmen elimineren, maar zal meerdere anonieme stemmen op dezelfde computer (bijvoorbeeld in een internetcafé) niet toestaan.

en: Do not tally results automatically: I am using a module that manages its own vote results.
nl: Maak geen automatische balans op, ik gebruik een module die zijn eigen resultaten bijhoudt.

en: Normal vote
nl: Normale stem

en: The default tag for votes on content. If multiple votes with different tags are being cast on a piece of content, consider casting a "summary" vote with this tag as well.
nl: Het standaardlabel voor beoordelingen van inhoud. Als er meerdere beoordelingen met verschillende labels op bepaalde inhoud worden uitgebracht, overweeg dan om een totaalbeoordeling toe te voegen.

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
nl: Ongeldige systeemnaam. Voer een andere naam in dan %invalid.

en: Generating @vtype votes for @etype entities.
nl: Aanmaken van @vtype beoordelingen voor @etype entiteiten.

en: Rebuilt voting results for @type votes.
nl: Herberekenen van het resultaat van @type beoordelingen.

en: Rebuilt all voting results.
nl: Het resultaat van alle uitgebrachte beoordelingen herberekenen.

en: Flushed vote data for @type entities.
nl: De beoordelingen voor @type entiteiten is gewist.

en: Administer Voting API
nl: Voting-API beheren

en: Registered user vote rollover
nl: Beoordelingen van geregistreerde gebruikers meenemen

en: The amount of time that must pass before two registered user votes from the same user ID are considered unique. Setting this to 'never' will eliminate most double-voting for registered users.
nl: De tijd die moet verstrijken tussen twee geregistreerde beoordelingen van dezelfde gebruikers-ID om als uniek aangemerkt te worden. Het instellen op 'nooit' zal de meeste dubbeltellingen voor geregistreerde gebruikers voorkomen.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.
