Voting API (8.x-3.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Vote
hy: քվեարկել

en: Count
hy: քանակ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hy: Անվավեր մեքենայաընթեռնելի անվանումը: Մուտքագրեք անունը բացառությամբ  %invalid  %invalid:
