Voting API (8.x-3.0-alpha7) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: all
te: అన్నీ

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: Average
te: సగటు

en: Count
te: లెక్క

en: General
te: సాధారణ

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Sum
te: మొత్తం
