Voting API (8.x-3.0-beta1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: all
se: buot

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
