Voting API (8.x-3.0-beta2) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: all
af: alle

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Vote
af: Stem

en: Authored by
af: Geskep deur

en: vote
af: stem

en: Votes
af: Stemme

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
