Voting API (8.x-3.0-beta2) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: all
he: הכל

en: Tag
he: תגית

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Voting
he: הצבעה

en: Vote
he: הצבע

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: General
he: כללי

en: Votes
he: הצבעות

en: Function
he: פונקציה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Apply
he: החל

en: Usage
he: שימוש

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Sum
he: סְכוּם

en: Value type
he: סוג ערך

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Vote count
he: ספירת קולות

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
