Voting API (8.x-3.0-beta2) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Vote
ug: بېلەت تاشلاش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
