Voting API (8.x-3.0-beta3) - en to cs translation catalogue (45 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Tag
cs: Štítek

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Voting
cs: Hlasování

en: Vote
cs: Hlasovat

en: Average
cs: Průměr

en: Count
cs: Počet

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: General
cs: Obecné

en: Votes
cs: Hlasy

en: Function
cs: Funkce

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Apply
cs: Použít

en: Usage
cs: Použití

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Value type
cs: Typ hodnoty

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Vote count
cs: Počet hlasů

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Vote results
cs: Výsledky hlasování

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
cs: Chybný strojově čitelný název. Zadejte název jiný než je %invalid.

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
