Voting API (8.x-3.0-beta3) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Voting
el: Ψήφιση

en: Vote
el: Ψήφος

en: Average
el: Μέσος όρος

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: General
el: Γενικά

en: Votes
el: Ψήφοι

en: Function
el: Λειτουργία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Usage
el: Χρήση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Sum
el: Άθροισμα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Vote count
el: Σύνολο ψήφων

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
el: Μη έγκυρο μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα. Εισάγετε ένα όνομα διαφορετικό του %invalid.

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Asc
el: Αύξ
