Voting API (8.x-3.0-beta3) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Voting
eo: Voĉdonado

en: Vote
eo: Voĉdono

en: Average
eo: Meznombro

en: Count
eo: Kalkulo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: vote
eo: voĉo

en: Votes
eo: Voĉdonoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: votes
eo: voĉoj

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Vote count
eo: Voĉdona kalkulo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
