Voting API (8.x-3.0-beta3) - en to ro translation catalogue (45 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Tag
ro: Marcaj

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Voting
ro: Votare

en: Vote
ro: Votează

en: Average
ro: Medie

en: Count
ro: Contor

en: Voting API
ro: API Votare

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Votes
ro: Voturi

en: Function
ro: Funcţie

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Apply
ro: Aplică

en: Usage
ro: Utilizare

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Sum
ro: Sumă

en: Value type
ro: Tipul valorii

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Vote count
ro: Număr voturi

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ro: Numele lizibil mașină nu este valid. Introduceți un nume diferit de %invalid.

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
