Voting API (8.x-3.0-beta3) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Vote
sl: 1 glas

en: Count
sl: Število

en: Authored by
sl: Avtor

en: General
sl: Splošno

en: Votes
sl: 1 glas

en: Function
sl: Funkcija

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja

en: Vote count
sl: Št. glasov
