Voting API (8.x-3.0-beta4) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Vote
et: Hääleta

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Authored by
et: Autor

en: Id
et: ID

en: General
et: Üldine

en: Votes
et: Hääled

en: Function
et: Funktsioon

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Sum
et: Summa

en: Value type
et: Väärtuse tüüp

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Vote count
et: Häälte arv

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Entity ID
et: Olemi ID
