Voting API (8.x-3.0-beta4) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tag
fi: Tagi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Voting
fi: Äänestys

en: Vote
fi: Äänestä

en: Average
fi: Keskimäärin

en: Count
fi: Laskuri

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Id
fi: Tunniste

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: vote
fi: äänestä

en: Votes
fi: Äänet

en: Function
fi: Funktio

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Sum
fi: Summa

en: Value type
fi: Arvon tyyppi

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Vote count
fi: Äänten määrä

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID
