Voting API (8.x-3.0-beta4) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Count
ps: شمیر

en: General
ps: ټوليز

en: About
ps: په اړه
