Voting API (8.x-3.0-beta4) - en to uk translation catalogue (49 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Tag
uk: Теґ

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: Voting
uk: Голосування

en: Vote
uk: Голосувати

en: Average
uk: Середнє

en: Count
uk: Лічильник

en: Voting API
uk: API голосувань

en: Authored by
uk: Автор

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: General
uk: Загальне

en: vote
uk: голосувати

en: Votes
uk: Голоси

en: Function
uk: Функція

en: Default value
uk: Базове значення

en: votes
uk: голоси

en: Vote tallying
uk: Підрахунок голосів

en: On high-traffic sites, administrators can use this setting to postpone the calculation of vote results.
uk: На високонавантажених сайтах, адміністратори можуть використати ці параметри для відкладеного обрахунку результатів голосувань

en: Tally results whenever a vote is cast
uk: Підрахунок результатів під час додавання голосу

en: Tally results at cron-time
uk: Підрахунок голосів cron-ом

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Vote Result
uk: Рейтинг

en: Uses
uk: Використання

en: Sum
uk: Сума

en: Value type
uk: Тип значення

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Vote count
uk: Лічильник голосів

en: Anonymous vote rollover
uk: Повторювання анонімних голосувань

en: The amount of time that must pass before two anonymous votes from the same computer are considered unique. Setting this to 'never' will eliminate most double-voting, but will make it impossible for multiple anonymous on the same computer (like internet cafe customers) from casting votes.
uk: Кількість часу, що мине перед тим, як два анонімних голоси з одного комп'ютера вважатимуться різними. Вибір "ніколи" дозволятиме накрутки, але надасть можливість багатьом анонімним користувачам на одному комп'ютері (наприклад, відвідувачам інтернет-кафе) брати участь у голосуваннях.

en: Do not tally results automatically: I am using a module that manages its own vote results.
uk: Не рахувати голоси автоматично: Я використовую модуль, що керує сам результатами голосувань

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Rebuilt voting results for @type votes.
uk: Перебудувати результати голосування для @type.

en: Administer Voting API
uk: Адміністрування API Голосувань

en: Value Type
uk: Тип значень

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.
