Voting API (8.x-3.0-beta5) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Voting
ca: Votació

en: Vote
ca: Vota

en: Average
ca: Mitjana

en: Count
ca: Quantitat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Votes
ca: Vots

en: Function
ca: Funció

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Apply
ca: Aplica

en: Usage
ca: Ús

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Sum
ca: Suma

en: Value type
ca: Tipus de valor

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Vote count
ca: Recompte de vots

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Master
ca: Mestre
