Voting API (8.x-3.0-beta5) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Vote
kn: ಮತ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: vote
kn: ಮತ

en: Function
kn: ಕಾರ್ಯಭಾರ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
