Voting API (8.x-3.0-alpha5) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Average
az: Orta

en: Count
az: Say

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: Sum
az: Cəm

en: Value type
az: Qiymət növü

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.
