Voting API (8.x-3.0-beta5) - en to cy translation catalogue (30 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Voting
cy: Pleidleisio

en: Vote
cy: Pleidleisio

en: Average
cy: Cyfartaledd

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: General
cy: Cyffredinol

en: Votes
cy: Pleidleisiau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Value type
cy: Math o werth

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Vote count
cy: Cyfrif pleidlais
