Voting API (8.x-3.0-beta5) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Voting
lv: Balsošana

en: Vote
lv: Balsot

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: General
lv: Galvenie

en: Votes
lv: Balsis

en: Function
lv: Funkcija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: votes
lv: balsis

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Sum
lv: Summa

en: Value type
lv: Vērtības veids

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Vote count
lv: Balsu skaits
