Voting API (8.x-3.0-beta5) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Vote
sq: Voto

en: Count
sq: Numri

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: vote
sq: voto

en: Votes
sq: Votat

en: About
sq: Informacione

en: Vote count
sq: Numërimi i votave
