Voting API (8.x-3.0-beta5) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Vote
th: โหวต

en: Average
th: เฉลี่ย

en: Count
th: จำนวน

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: General
th: ทั่วไป

en: Votes
th: คะแนนโหวต

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Sum
th: ผลรวม

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Vote count
th: คะแนนโหวต

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
