Voting API Reaction (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Closed
ar: مغلق

en: yes
ar: نعم

en: Remove
ar: حذف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Open
ar: مفتوح

en: Icon
ar: أيقونة

en: Upload
ar: رفع

en: no
ar: لا

en: Never
ar: أبدا

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Current
ar: الحالي

en: Desc
ar: تنازلي

en: Hidden
ar: مخفي

en: Asc
ar: تصاعدي
