Voting API Reaction (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Closed
cy: Ar gau

en: yes
cy: ie

en: Remove
cy: Symud

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: Open
cy: Ar agor

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: no
cy: na

en: Voting
cy: Pleidleisio

en: Never
cy: Byth

en: Current
cy: Cyfredol

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Replace
cy: Ailosod
