Voting API Reaction (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Closed
id: Ditutup

en: yes
id: ya

en: Remove
id: Hapus

en: Default
id: Bawaan

en: Open
id: Buka

en: Icon
id: Ikon

en: Upload
id: Unggah

en: no
id: tidak

en: Never
id: Tidak pernah

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Current
id: Saat ini

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Replace
id: Tiban

en: Asc
id: Urutan turun
