Voting API Reaction (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Closed
ka: დახურულია

en: yes
ka: დიახ

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Open
ka: ღია

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: no
ka: არა

en: Never
ka: არასდროს

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Hidden
ka: დამალული
