Voting API Reaction (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Closed
nn: Stengt

en: yes
nn: ja

en: Remove
nn: Fjern

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: Upload
nn: Last opp

en: no
nn: nei

en: Never
nn: Aldri

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Hidden
nn: Skjult
