Voting API Reaction (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Closed
bn: বন্ধ

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Upload
bn: আপলোড

en: Never
bn: কখনোই নয়
