Voting API Reaction (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: yes
bo: ཡིན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: no
bo: མིན

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
